Custom Development

story

Özel Yazılım Geliştirme

ihtiyaçlarınız için özel yazılım çözümü ile verimliliği artırın
Şirketinizin yazılım ihtiyaçları , uygun yazılım çözümleri ile hazır yazılım, süreç, birim ve ürün/hizmet yapısını çözemiyorsa, verimlilik sağlayabiliriz.

Ekibimizle, ihtiyaçlarınızı belirleyerek ve analiz ederek ve uygun çözüm alternatifleri sunarak karlılığınızı artırmanıza yardımcı olacak yazılımlar geliştirmekteyiz.

Süreçler

Özel Yazılım Geliştirme Süreçlerimizi

icon 1 1

Analiz

İhtiyaçlarınızı tam olarak tanımlamak için yolun başında, ihtiyaçlarınızı tanımlamamızı sağlayacak süreçlerinizi inceliyoruz. Bu incelemeden elde edilen verilerle, bir sonraki aşamamız olan yol Haritanızı belirliyoruz. Amacımız, ayrılmadan önce tüm teknoloji ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarmaktır.

icon 2 1

Planlama

Süreçlerini inceleyerek ve yazılım ihtiyaçlarınızı detaylandırarak ekibimiz alternatiflerle sizin için planlar yapıyor. Bu planları birlikte inceleyerek, sizi hayal ettiğiniz noktaya götürecek bir yol haritasına karar verdikten sonra harekete geçmeye başlıyoruz. Amacımız sizinle doğru seçimi yapmaktır.

icon3

Yapım

Analiz ve planlama çalışmalarımızın ardından uzman ekibimiz yol haritası ile yazılımınızı geliştirir. Yazılımın ünitelerinize yüklenmesi, ekip eğitimi ve karşılaşacağınız tüm problemlerde sizinle birlikte kalmaya devam edecektir. Yazılım için gereksinimleriniz de sonraki dönemde değerlendirilecektir.

Neler Yaparız

E ticaret Yazılımları

İşletmeye özel e ticaret yazılımları , e ticaret süreç yazılımları ; depo yönetim , sevkiyat yazılımları geliştiriyoruz.

Süreç Yönetim Yazılımları

İşletme yönetim süreçlerinizi optimize edecek , personel sayısını minimize edecek ve tüm süreçleri dijital olarak takip etmenize olanak veren özel işletme yazılım çözümleri sunuyoruz.

Gerçek Zamanlı Data Uygulamaları

Anlık erişime ihtiyaç duyulan , gerçek zamanlı data uygulamaları geliştirmekteyiz.

Belediye & Yüklenici Firma Uygulamaları

İşletmeye özel e ticaret yazılımları , e ticaret süreç yazılımları , depo yönetim , sevkiyat yazılımları geliştiriyoruz.

İhale & Hakediş Yazılımları

İhale süreç yönetimleri yazılımları ve hakediş hesaplama raporlama yazılımları geliştiriyoruz.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip ve yönetim yazılımlarını ihtiyaçlar doğrultusunda yasalara uygun şekilde ek cihazsız geliştiriyoruz.

Scroll to top
en_GBEnglish