İzmir Web Tasarım

İzmir Web tasarım ajansı olarak müşteri web sitelerini güncel standartlara uygun , gelişmiş teknolojiler kullanarak , google arama motoru seo uyumlu , arama sonuçlarında ilk sayfada görünmeye uygun , mobil cihazlardan kolaylıkla erişilebilir ,kullanımı kolay modern , kurumsal web siteleri inşaa ediyoruz. Müşteri olarak web sitenizi ve sitelerinizi yapmadan önce kurumsal kimlik yapılarınızı kontrol ederek , güncel tasarım standartlarına uygun olarak , firma kurumsal renk ve tasarım çizgileri doğrultusunda web sitelerini oluşturuyoruz.

Web sitelerini oluştururken modern css frameworkleri ile grid sistemler kullanarak , saas ,css , javascript teknolojilerini dahil etmekteyiz.

Web sitesi grid işlemi görseller ve metinler ile birleşen bir web sitesinin tamamen düzenleyen bir sisteme verilen addır. Bu sistem ile Web sitenizi bir düzene sokup en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Firmamız sizler için en iyi araçlarını kullanıp bu araçlar ile en iyi şekilde işleminizi tamamlamak için uzman ekibi ile çalışmaktadır.

Firmamız Web tasarımı yapmadan önce müşteri ile iletişim kurup bir plan hazırlayıp bu plana göre hareket etmektedir. Bizler için önemli olan firma işlevi, müşteri kitlesi, marka ve üründür. Marka ve ürün kısımlarını dikkate alıp firmayı öne çıkaracak Web tasarımları hazırlamaktayız. Bir Web tasarımı yapılmadan ve yayına alınmadan önce birçok farklı aşamadan geçer. Bu aşamaların ilki Web tasarım planı hazırlamak olmaktadır. Müşteri ile iletişim sonrası hazırlanan proje ile kısa sürede sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir sonraki aşama ise kurumsal Kimlik çalışması olacaktır. Bu çalışma ile firmanın Web siteleri üzerinde görünecek olan kimliği hazırlamaktayız. Firmanın bilgilerini hazırlayan bir kartvizit hizmeti görür. Sonrasında grafik tasarım çalışması hazırlayarak site üzerinde grafiklere yer veriyoruz. Bu işlem sonrası diğer web siteleri üzerinde ufak bir araştırma yapıp kodlama işlemi yaparak aynı çalışmaları kullanmamaya çalışıyoruz. Bu kodlama işlemi ile hiçbir siteden bilgi almadan tamamen özgün içerikler üretiyoruz.

Firmamızın sunduğu bir sonraki hizmet ise içerik yönetimidir. Bu hizmet ile firmamız sizlere markanızın sunduğu ürünleri en iyi şekilde yönetmeniz için çalışmalar yapıyor. Sitenizi ziyaret edecek olan kişilerin ilk inceleyeceği nokta içerikler kısmı olacaktır. İçerikler kısmındaki görsel ve metin dengesi olduğu sürece içeriklerinin dikkat çekip insanların satın alınmasını sağlanacaktır. Bu aşamadan sonra hazırlanan ve tasarlanan web sitesinin test etme aşaması başlar. Bu aşama ile site üzerinde bulunan tüm web tasarım araçlarını test edilip herhangi bir sorunda müdahale edilir.

Başa dön
tr_TRTurkish