Mobil Uygulama Geliştirme

mobile app development
mobil uygulama geliştirme mobile app development

Mobil Uygulama Çözümleri

Modern günümüz dünyasına uygun kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu , tüm kullanıcı tiplerine uygun olarak hazırlanan mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.

Altyapı olarak karma hybrit native adı verilen
Dart Flutter ağırlıklı olmak üzere
React Native
Pwa , Cordova gibi gelişmiş teknolojilerden yararlanmaktayız.

Akıllı telefonların hayatımıza hızla girmesiyle birlikte, mobil uygulama pazarı her gün hızla gelişiyor. Mobil cihaz kullanımının artması, işletmeleri mobil kullanıcıları ve mobil web uygulamalarını mobil kullanıcılar için kullanımı kolay arayüzlerle pazara sunmaya zorlamaktadır. Bugün web tabanlı uygulamanın birçok penceresi veya mobil sürümü var.

Ervsoft olarak  Navigasyon, konum tabanlı servisler, sosyal medya uygulamaları, saha veri toplama, mobil kurumsal uygulamalar, mobil dergi çözümleri, mobil e-ticaret uygulamaları, mobil ödeme sistemleri vb. Yazılım ve çözümleri geliştiriyoruz.
İşletmelerin mobil yaşam adımlarını kolayca uygulayabilmelerini sağlayan bir strateji olan Ervsoft Yazılım, endüstrinin müşterilerinin başarısı konusundaki tecrübelerini artırıyor. Mobil uygulama pazarında

ki engin deneyimiyle Ervsoft Yazılım, müşterilerine mevcut uygulamalarla en iyi kullanıcı deneyimini garanti eder. Ervsoft Yazılım, piyasada bulunan tüm mobil işletim sistemleriyle uyumlu çözümler geliştiriyor.

Ervsoft Yazılım, fikir üretiminden hedef pazara kadar, en iyi uygulamaları ve en yeni endüstri trendlerini kullanarak, mobil projeler tasarlama, tasarlama, geliştirme ve uygulama aşamalarını sunmaktadır. Müşterilerinin her zaman pazarın bir adım önünde olmasını sağlamak için çözümler geliştiren Ervsoft Yazılım, işletmelere sundukları özel uygulamalarda öne çıkıyor.

müşteriler; Ortaya çıkan zorluklara en pratik çözümler sunan en uygun platformları veya platformları seçmek, en iyi görünüm ve tutarlılığı oluşturmak için marka kimliğini destekler.

Başa dön
tr_TRTurkish